Hallo bloggers,
Het is 15 maart en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij Girlz Creative Christmas Challenge.
Het thema van Challenge 168 – groen en wit
Ik heb een vrolijke groen met witte kaart gemaakt met mooie pasteltinten en een iets harder groen. Dit is zo'n leuk model. Ik heb de mallen met bomen en de lantaarn uitgestanst uit wit cardstock van 12 bij 13 cm. De bomen en lantaarnpaal heb ik nogmaals uitgestanst uit een aantal groene kleuren en op de witte bomen en het lantaarnkapje geplakt. De onderkant is afgewerkt met foamball clay.
De achtergrond van de kaart is 15 cm breed en 14,5 cm hoog. De harmonica zijkanten heb ik gemaakt van 9 cm breed en 13 cm hoog groen/wit gestreept papier dat om de cm is gerild en gevouwen in berg- en dalvouw. De paneeltjes zijn tussen de harmonicavouwen geplakt en daarna op de achtergrondkaart.
Door de paneeltjes tussen de harmonica zijkanten te plakken ontstaat er diepte in de kaart. Dat is goed te zien op de foto's.
Ook de binnenkant is in stijl en hier komt nog een kerstwens op.
Doen jullie gezellig mee met de challenge? Deze loopt van zondag 10 uur tot zaterdag 10 uur.
Klik hier om door te gaan naar de site van GCCC.
Groetjes Antje
Gebruikte materialen:
- Juffrouw Muis: DP Muntdauw 151113-322306
- Marianne Design: LR0135 Ijspegelrand, LR0736 Dennenbomen, LR0779 Fijne Kerst
- Joy!crafts: 6002/0777 en 6002/1335 Dennenbomen
- Temu: mallen met bomen en lantaarn



Geen opmerkingen:
Een reactie posten
Fijn dat je hier een reactie achterlaat! Alle reacties lees ik met veel plezier. Ook tips en trucs zijn van harte welkom.