Hallo bloggers,
Vandaag is het 5 januari 2026 en dan gaat de nieuwe challenge bij Girlz makes Guyz Cards van start.
Het thema van Challenge 35: alles mag
Wat was het leuk om deze voorbeeld grammofoonkaart te maken! De kaart is 10,5 cm breed, 11 cm lang en 1 cm hoog. Past perfect in een envelop.
De lp hoesjes zijn pure nostalgie.
De lp's en hoezen zijn mallen. De plaatjes van de bands heb ik van internet gekopieerd en de maat aangepast aan de hoesjes. Daarna heb ik met letterstickers de namen van de bands op de lp's geplakt.
Challenge 35 loopt van 5 januari tot 3 februari. Doen jullie gezellig mee?
Klik hier om door te gaan naar de site van GmGC.
Groetjes Antje
Gebruikte materialen:
- Temu: mallen lp hoesjes en kleine lp en grote Lp
- Kaartmodel: eigen patroon




Allereerst de beste wens voor 2026 Antje. Je hebt een prachtige kaart gemaakt. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenAllereerst de beste wensen voor het nieuwe jaar Antje en wat heb je een superleuke kaart gemaakt. Zo leuk die details van de platenhoezen. Ik heb ook wat platen gedraaid vroeger en een paar jaar geleden ook weer een pick-up gekocht want mijn singeltjes en lp's heb ik nog steeds. De eerste keer dat een van mijn dochters zag dat ik de plaat omdraaide vroeg ze:" wat doe jij nou?" Bij cd-tjes is dat natuurlijk niet. Hier moest ik meteen aan denken toen ik jouw mooie kaart zag.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Wat een gave creatie !!!!
BeantwoordenVerwijderenWat een gave platenspeler, geweldig met die lp hoezen! Ik kan mij heel goed voorstellen dat je enorm plezier had in het maken van deze kaart.
BeantwoordenVerwijderen