Blogarchief

15 november 2025

Girlz Creative Crafts - Challenge 62 - pompoenen en/of paddestoelen

  Hallo bloggers,

Het is 15 november en vandaag start de nieuwe challenge bij Girlz Creative Crafts  

Het thema van Challenge 62: pompoenen en/of paddestoelen

De Fairybells.... wat een schattige plaatjes en mooie achtergronden heeft deze herfstcollectie. De middelste rand is verhoogd opgeplakt. Nu krijg je diepte in de kaart. Dit model heb ik gemaakt op de creadag van Castella Creatief. De pompoenen en paddenstoelen heb ik uit een achtergrond geknipt en verhoogd opgeplakt.


Tip: kom je achtergrondpapier te kort of wil je niet knippen in een heel vel? Ik heb de paddenstoelen gekopieerd, op wit cardstock geplakt, uitgeknipt en daarna de hoedjes bewerkt met glossy accents. Nu glanzen de hoedjes prachtig. Ik heb drie keer Gefeliciteerd uitgestanst en op elkaar geplakt. Daarna heb ik de sentiment bewerkt met glossy accents.

Ook op de binnenkant heb ik wat paddenstoelen geplakt.

Challenge 62 loopt van 15 november tot 14 december. Doen jullie gezellig mee?

Klik hier om door te gaan naar de site van GCC.

Groetjes Antje

 Gebruikte materialen:

  • Fairybells: Art Journaling & Card making Set Herfst 99077/00
  • Model kaart: Castella Creatief

2 opmerkingen:

  1. Wow.....PRACHTIGE kaart heb je gemaakt Antje!
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat een prachtige warme kaart! Zo zie ik de herfst het liefst; paddenstoelen en mooie warme tinten en allerlei pompoenen.

    groetjes van Ank

    BeantwoordenVerwijderen

Fijn dat je hier een reactie achterlaat! Alle reacties lees ik met veel plezier. Ook tips en trucs zijn van harte welkom.