Hallo bloggers,
Het is week 39 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC.
De basis voor mijn kerstkaart is een mal van Dutch Doobadoo. Wat een lastige mal is dit!! Het viel niet mee, maar uiteindelijk is het gelukt om er een leuke kaart mee te maken.
Zo schattig zijn de plaatjes van juffrouw Muis Knipsels. Ik kon ze niet laten liggen. Met het bijpassende papier van Juffrouw Muis is dit mijn bijdrage voor deze week.
De foto hieronder heb ik vanaf de zijkant gemaakt. De bekertjes, strikjes en kerstballen zijn plaatjes die op de zijkant van het knipvel zaten. Te leuk om weg te gooien.
En op de achterkant komt later mijn kerstwens.
Groetjes Antje
Gebruikte materialen:
- Juffrouw Muis Knipsels: Cozy Winter Mood, 10x enkelzijdig A5 - Violet -
- Dutch Doobadoo: 470.784.015 Card Art Evy
- Marianne Design: CS1182 Tekststempel
- Snow Clay White
- Martha Stewart: Randpons
wat een mooi kaartje met het leuke patroon en leuke papier, wat een schattige plaatjes heb je gebruikt er is weer van alles te zien
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Ohhh, die is mooi! Prachtig gemaakt Antje. Je hebt de mooie plaatjes heel mooi gecombineerd met het papier en het leuke model mooi bekleed.
BeantwoordenVerwijderenOh wat een enige kaart in prachtige kleuren en schattige muisjes en hun deco. Enig!
BeantwoordenVerwijderenLieve groet, Petra
Ps: Fijne dag morgen.
Wat een mooie kaart heb je gemaakt.
BeantwoordenVerwijderenJammer dat de stans zo moeilijk doet, maar het resultaat mag er zeer zeker zijn.
Fijne dag,
Hetty
Prachtige kerstkaart in deze kleuren.
BeantwoordenVerwijderenMooi modelletje.
Groetjes Elle-Jeanne
Heel veel meet en pas en plakwerk Antje, maar het is wel een plaatje geworden samen met juffrouw muis papier en muisjes! Het is een schitterende kaart Antje!
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Wat n schitterende kerstkaart heb je gemaakt Antje , prachtig gedecoreerd
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Epie....
Dat heb je heel mooi gemaakt. Lijkt me inderdaad heel moeilijk te maken.
BeantwoordenVerwijderenMooi gedecoreerd en deze kleuren zijn ook heel mooi. Fijn dat je weer meedoet met 52WTC. Groetjes Marijke
Wat een prachtige kaart heb je gemaakt met deze mooie mal. Misschien moeilijk maar wel een geweldig mooi resultaat.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Marian.
Wat een prachtige kaart, Antje. Mooi model! En heel leuke plaatjes met die lieve muisjes. Ik ben altijd dol op koffiebekers en mokken enzo op kaarten, dus helemaal in mijn straatje.
BeantwoordenVerwijderenGezellig dat je weer meedoet met 52WTC.
Groetjes
Jantine DT 52WTC
Hey Antje,
BeantwoordenVerwijderenOoohh, wat een super leuke kaart laat je hier zien, die vind ik nu echt geweldig!! Tof model, mooie plaatjes, super gecombineerd!! Alles past bij elkaar!
Dat wit ribbelkarton weet ik staan hoor, het zijn super grote bladen van 50 bij 70 denk ik en ze zitten in een platte doos die tussen de muur en een kast staat. Maar er staan enorm veel spullen voor die ik dringend moet opruimen...
Alleen ontbreekt me de tijd daarvoor...
Liefs,
Nancy
Wat een enige kaart met die schattige muisjes...en hele mooie kleuren.
BeantwoordenVerwijderenGezellig je weer te zien vandaag bij 52WTC.
Fijne dag lieve groetjes Annemarie en Merit DT52WTC.
Wat een superleuke kerstkaart in dit leuke model, schattige plaatjes en heel mooi papier,
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Ansx
Wat een prachtige kerstkaart zo in dat mooie paars-lila Antje. Ik ben er helemaal weg van, alles is weer tip-top uitgewerkt. Ik ben er weg van.
BeantwoordenVerwijderenGezellig je weer te zien bij 52 WTC.
Lieve groetjes Miranda dt 52 WTC
Wauw wat een gaaf dp en de kleuren top. Heel mooi gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenDat ziet er idd uit als een lastig model. Goed dat je doorgezet hebt, want uiteindelijk is het een beauty geworden met al die lieve plaatjes.
BeantwoordenVerwijderenJapheth is er. Prachtige kaart geworden.. Best een geode lijkt mij. Maar het is jou weer gelukt. Erg mooi opgemaakt met deze mooie materialen. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenWow, dat is weer een plaatje van een kaart met dit mooie papier en de leuke plaatjes! Je hebt je werk ermee gehad, maar het één met een prachtig resultaat!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wat een leuke kaart is dit!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Diny
Hele mooie kaart en een gaaf model, al was hij dan bewerkelijk. Mooie papier en leuke plaatjes heb je gebruikt.
BeantwoordenVerwijderenWeek 39ohhhhhh wanneer is dat gebeurd??? Je maakte weer een erg leuke kaart. Nog even en we kunnen weer opnieuw beginnen 🌲🧑🎄
BeantwoordenVerwijderenWat een schitterende kaart, hartstikke leuke mal en wat heb je hem mooi gestyled Antje!
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart en wat een super schattige plaatjes!
BeantwoordenVerwijderenEn ook nog een leuk model!
Groetjes Trudy
wauw, wat een knappe kaart heb je gemaakt ! het was de moeite waard in ieder geval, heel erg mooi is ie zo geworden
BeantwoordenVerwijderengrtjs, martina DT 52 WTC