Lieve bloggers,
Na maanden van afwezigheid post ik weer een kerstkaart op 52 WTC. Op 21 mei is mijn innig geliefde maatje, onze kinderen hun paps en opa overleden. Hij was al langere tijd ziek, maar zijn overlijden kwam toch nog heel onverwacht. Hij had de zeldzame ziekte AL-Amyloïdose. Deze ziekte is een sluipmoordenaar. Zonder dat je er erg in hebt tast de ziekte de organen van je lichaam aan. Helaas is er nog geen genezing mogelijk. Na de diagnose in november 2022 hebben wij hem gelukkig nog 2,5 jaar bij ons mogen houden.
Het verdriet is groot, maar we moeten verder.
Wat is er mooier om weer mee te beginnen dan met een vrolijke kerstkaart.
Och Antje, heel veel sterkte en nog gecondoleerd. Wat zal het dan fijn zijn dat je een hobby hebt. Je kaartje is prachtig. Heel mooi gedaan met mooi papier en kleuren.
BeantwoordenVerwijderenFijn dat je weer meedoet met 52WTC. Groetjes Marijke
Ik weet nog goed dat je ons op de hoogte bracht toen jullie die akelige diagnose te horen kregen en nu dit droevige bericht, gecondoleerd met het verlies van je man Antje en héél véél sterkte voor jullie allemaal gewenst. Ik hoop dat je de nodige afleiding in de hobby kunt vinden, dit is in ieder geval weer een pronkje!
BeantwoordenVerwijderenXxIrene
Oh, wat een verdrietig nieuws, gecondoleerd, wat een leegte zal je ervaren.
BeantwoordenVerwijderenKnap dat je dan toch zo'n mooie, gezellige kerstkaart komt tonen. Heel veel sterkte Antje.
wat een verdrietig nieuw, gecondoleerd, wat fijn dat je hebt kunnen uiten in het maken van je kaart, het geeft wat afleiding het is weer geweldig geworden met al de leuke details
BeantwoordenVerwijderenheel veel sterkte gewenst
groetjes Ellen
Och Antje toch.....wat een verdrietig nieuws.....gecondoleerd en heel heel veel sterkte voor jou en je gezin.
BeantwoordenVerwijderenKnap dat je toch weer een leuke kaart hebt weten te maken!
Lieve groetjes Diny
Wat een verdrietig bericht, alsnog gecondoleerd en heel veel sterkte gewenst. Ja dat is in het begin erg moeilijk , ik weet er alles van. Maar mooi dat je nog een hobby hebt, die je veel afleiding geeft, dat heeft voor mij ook veel geholpen.
BeantwoordenVerwijderenJe hebt ook weer een schitterende kaart gemaakt.
Groetjes van Marian.
Ach wat verdrietig Antje. Wat hebben jullie een nare tijd achter de rug. Gecondoleerd, en heel veel sterkte voor jou en je gezin om met dit verlies om te gaan!
BeantwoordenVerwijderenWat fijn dat je de rust hebt kunnen vinden om deze prachtige kaart te maken! Er zijn veel leuke details op te zien.
Groetjes, Eri