15 mei 2025

Girlz Creative Crafts - Challenge 56 - maritiem/duiken

  Hallo bloggers,

Het is 15 mei en vandaag start de nieuwe challenge bij Girlz Creative Crafts 

Het thema van Challenge 56: maritiem/duiken

Wat vind ik dit toch een leuk thema! Voor mijn jarige broer die gek is op het strand maakte ik deze schudkaart. Het zigzagpatroon zag ik op de site van Marianne Design. 


Eerst heb ik de tekst op de achtergrond gestempeld en daarna heb ik de blister eroverheen geplakt. Uiteraard met het schudmateriaal erin. Het zijn allemaal schelpjes en zeesterretjes die ik uit hetzelfde dp stanste.


Dit zijn het achterste en middelste paneel. Als je vanaf een afstand kijkt is het net of er in de verte twee schepen opgeslokt worden door de mist.


Op de voorkant van het middelste paneel staan voetstappen in het zand en achter het strandwachtershuisje van het laatste paneeltje zijn flipflappers neergelegd.


En zo zijn de drie panelen opgevouwen en heb je een kaart die in een normale envelop verstuurd kan worden.

Challenge 56 loopt van 15 mei tot 14 juni. Doen jullie gezellig mee?

Klik hier om door te gaan naar de site van GCC.

Groetjes Antje

 Gebruikte materialen:

  • Marianne Design: patroon kaart, 
  • Studio Light: 

3 opmerkingen:

  1. Prachtige zomerse kaart heb je gemaakt!
    Groetjes Trudy

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wow....wat een prachtige maritieme kaart heb je gemaakt Antje!
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Een heel mooi kaartje leuk dat maritieme sfeertje

    BeantwoordenVerwijderen

Fijn dat je hier een reactie achterlaat! Alle reacties lees ik met veel plezier. Ook tips en trucs zijn van harte welkom.