Pagina's

16 maart 2025

Girlz Creative Christmas Challenge 116 - Pinguins

  Hallo bloggers,

Het is 16 maart en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij Girlz Creative Christmas.

Het thema van Challenge 116 - pinguins

De pinguïns dartelen door de vers gevallen sneeuw en kijken vrolijk door het glas van de snowglobe de wereld in. De pinguïns heb ik ingekleurd met copic markers en daarna uitgeknipt. De snowglobe is veranderd in een shakerglobe met sneeuw. De randen heb ik netjes afgewerkt met een band met bolletjes. Zo is het foamtape niet meer te zien.


Om wat oneffenheden te verbloemen heb ik rondom de binnenkant een decoratief randje geplakt. Ik had net met stickles allemaal bolletjes op de kaart gemaakt toen ik de kaart uit mijn handen liet vallen. Helaas sloeg de kaart dicht en werden de bolletjes geplet. Niets aan te doen..... kan gebeuren.

Doen jullie gezellig mee met de challenge? Deze loopt van zondag 10 uur tot zaterdag 10 uur.

Klik hier om door te gaan naar de site van GCC

Groetjes Antje

Gebruikte materialen:
  • Stickles: Frosted Lace
  • Marianne Design: AK0069 Eline's snow backgrounds, Stempels CS1110 Peekaboo, LR0392 Ijspegelrand
  • Noor Design: 6002/0926 Snow Globe, 6002/1604 rand Angel
  • Snow Ball Clay

15 maart 2025

Girlz Creative Crafts - Challenge 54 - laagjes/layers

  Hallo bloggers,

Het is 15 maart en vandaag start de nieuwe challenge bij Girlz Creative Crafts  

Het thema van Challenge 54: laagjes/layers

Met veel plezier heb ik een pop-up patroon gebruikt van Castella Creatief. Het is een hele klus om het cardstock en dp op maat te maken, maar het resultaat vind ik heel mooi geworden. 

De sleutel met muzieknootjes heb ik drie keer uitgestanst en op elkaar geplakt. Vervolgens heb ik de cirkel op dp geplakt en dat nog een keer op cardstock en met een dun randje uitgeknipt. Het hekje en de notenladder met Happy Birthday heb ik ook twee keer uitgestanst, op elkaar geplakt en daarna met foamtape verhoogd opgeplakt.

Challenge 54 loopt van 15 maart tot 14 april. Doen jullie gezellig mee?

Klik hier om door te gaan naar de site van GCC.

Groetjes Antje

 Gebruikte materialen:

  • Joy!crafts: 6011/0668 Sweet herbs
  • Castella Creatief: patroon pop-up kaart
  • Marianne Design: LR0789 Blue Bell, LR0572 Gieter
  • Internet: Hek, Notensleutel, Happy Birthday

13 maart 2025

52 Weeks To Christmas week 11

Hallo bloggers,

Het is week 11 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC.

Met de shapemal Lily van DDBD heb ik deze kaart gemaakt. Ooit kocht ik een pakje kaders op de markt, maar deze bleven steeds liggen. In het kader van 'opmaken wat er nog ligt' ben ik aan de slag gegaan met de overgebleven drie kaders. Dit is mijn eerste kaart. Er volgt nog een kaart waarop de twee andere kaders verwerkt zijn.
Achter het kader plakte ik een plaatje van MD en aan de zijkanten plakte ik daar weer een paar bomen op. 


Een paar poinsettia's en een wens en 'voila'' de kaart is klaar. Ik ben benieuwd wat jullie ervan vinden. Aan de achterkant heb ik een standaard geplakt met daarop onze kerstwens. Nu is het een staande kaart geworden.
Groetjes Antje

Challenge: 52 Weeks To Christmas - week 11

Gebruikte materialen:
  • Marianne Design: Stempel, HK1715 Winter Snoesjes City, PK9192 DP en PK9194 Metallic - Christmas at home
  • Noor design: 6002/0938 Bomen, 6002/1048 Poinsettia
  • Dutch Doobadoo: 470.713.184 Shape Lily
 

06 maart 2025

52 Weeks To Christmas week 10

Hallo bloggers,

Het is week 10 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC 
Vandaag laat ik een CAS kaartje zien. Uit wit cardstock heb ik de layout circles gestanst. De basiskaart is designpapier. Hierop heb ik de layout geplakt. In alle rondjes heb ik een knipplaatje geplakt met onderop een sticker met 'fijne feestdagen'


Binnenin heb ik in ronde kaders nog een plaatje en de kerstwens geplakt. De rondjes met sterren die uit de twee kaders komen heb ik erboven geplakt.


Groetjes Antje

Challenge: 52 Weeks To Christmas - week 10

Gebruikte materialen:

  • Marianne Design: LR0839 Layout Circles, Knipvel VK9614 Winter forest
  • Noor Design: DP 6011/0674 Starry Night

05 maart 2025

Girlz makes Guys Cards - Challenge 25 - gebruik een tag

  Hallo bloggers,

Vandaag is het 5 maart en dan gaat de nieuwe challenge bij Girlz makes Guys Cards van start.

Het thema van Challenge 25: gebruik een tag

En dit is mijn voorbeeldtag. Ik was op zoek naar steampunk plaatjes en toen ik dit plaatje van het jongetje op internet zag was ik gelijk verkocht. Ook de achtergrond heb ik van internet gehaald en bewerkt in Word. De twee tags heb ik in de hoeken en langs de randen bewerkt met Cadence. Dat geeft een mooie matte glans en de tags zien er "verouderd" uit.


De teksten heb ik in Word gemaakt en gemat op twee kleuren cardstock. De klokken en kettingen zijn ook bewerkt met twee kleuren Cadence. Als afwerking heb ik nog wat parels geplakt.

Het groengele cardstock past mooi bij de lamp.

Challenge 25 loopt van 5 maart tot 3 april. Doen jullie gezellig mee?

Klik hier om door te gaan naar de site van GmGC.

Groetjes Antje

Gebruikte materialen:

  • Marianne Design: CR1576 Slimline tags
  • Joy!crafts: 6002/1564 MixD Up Tape, 6002/1233 MixD Up kettingen
  • Cadence: 104 Antik Bakir, 113 Antik Gumus
  • Internet: mal Klokken, plaatje en achtergrond

02 maart 2025

Girlz Creative Christmas Challenge 114 - Alles mag

  Hallo bloggers,

Het is 2 maart en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij Girlz Creative Christmas Challenge.

Het thema van Challenge 114 – alles mag

In Hobby journaal 234 stonden allemaal 3-d plaatjes van Berrie's Beauties om uit te knippen. Nu vind ik dat nog steeds heel leuk werk om te doen, dus heb ik alle plaatjes uitgeknipt en in 3-d opgewerkt. Je raadt het al... ik heb met deze plaatjes en het mooie dp dat in het blad was afgedrukt deze kaart gemaakt.

De notenkrakers heb ik op groen cardstock geplakt en nog een keer uitgeknipt. Uit het dp heb ik twee poinsettia's gestanst en opgeplakt. en tussen het witte- en groene cardstock heb ik een rand met hulsttakjes geplakt. De hulstblaadjes heb ik nog een keer gestanst en op de blaadjes geplakt. De rode besjes zijn rhinestones.

Ook de voorkant is versierd met twee prachtige huizen en een gouden strik. De onderkant van de huizen is afgewerkt met snowballclay. Met Nuvo chrystal drops heb ik sneeuwvlokken gemaakt, maar als je goed kijkt zie je dat het hagel is geworden. Helaas weet je tegenwoordig nooit hoe snel het weer omslaat.

Ook de achterkant heeft een fleurige strik gekregen.

Doen jullie gezellig mee met de challenge? Deze loopt van zondag 10 uur tot zaterdag 10 uur.

Klik hier om door te gaan naar de site van GCC

Groetjes Antje

Gebruikte materialen:
  • Hobby Journaal 234
  • Berries Beauties: Plaatjes en papier, BB-4K-10006 Glowing Christmas Cardstock
  • Marianne Design: CS1069 Gezellige feestdagen
  • Noor!Design: 6002/1230 Randstans, 6002/1229 Strik
  • Nuvo Crystal drops - white blizzard -
  • Snow Ball Clay wit
  • Internet: Drieluik mal

27 februari 2025

52 Weeks To Christmas week 9

 

Hallo bloggers,

Het is week 9 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC 
Vandaag weer een kerstkaart gemaakt met dit leuke plaatje en de backgrounds van Fairybells.

Het konijntje heb ik drie keer uitgeknipt en in 3-D op het basisplaatje geplakt. Het metallic frame heb ik met foamtape verhoogd opgeplakt en het basisplaatje is vervolgens verdiept opgeplakt.

Voor de binnenkant heb ik dezelfde background gebruikt en hetzelfde frame als voor de voorkant, maar zonder de metallic mat. Ook het frame is uit gewoon cardstock gestanst.
Groetjes Antje
Gebruikte materialen:
  • Fairybells: 99079/004 3-D set, 99080/004 Backgrounds
  • Marianne Design: PK9193 en PK9194 Christmas at Home, LR0773 Fijne Kerst
  • Berries Beauties: BBD10017 Frame

20 februari 2025

52 Weeks To Christmas - week 8

  Hallo bloggers, 

Ha, ha, per abuis heb ik deze kaart op 20 maart gezet in plaats van op 20 februari. Toch nog maar even opnieuw gepubliceerd. Haastige spoed is zelden goed zei mijn moeder altijd....

 Het is week 8 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC 

Deze kaart maakte ik met de februari sketch van Cheerful Sketches Challenge. Werken met een sketch vind ik altijd lastig, maar het is gelukt! Om de pinguïn goed tot zijn recht te laten komen heb ik de sketch een slag gedraaid.



Alle papier en plaatjes zijn van Dutch Doobadoo.

Challenges: 
Vandaag gaan wij gezellig een dagje naar Paleis Soestdijk naar de tentoonstelling 'Schitteren op Soestdijk'. Toen het Paleis jaren geleden tijdelijk werd opengesteld voor publiek zijn wij er ook geweest. Inmiddels is het Paleis helemaal gerenoveerd en we zijn heel nieuwsgierig hoe het er nu uitziet.

Morgen een ziekenhuisdag en dan heerlijk weekend. Ik zal proberen dit weekend nog een blogrondje te maken.

Groetjes Antje

16 februari 2025

Girlz Creative Christmas Challenge 112 - Knopen

  Hallo bloggers,

Het is 16 februari en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij Girlz Creative Christmas.

Het thema van Challenge 112 - knopen

Have a Holly Jolly Christmas...

Ik vond het papier met het roodborstje zo leuk, dat ik voor mijn voorbeeldkaart de mal een kwartslag draaide. Nu past het plaatje er helemaal op. En om de kaart te laten staan heb ik een steuntje aan de achterkant gemaakt. De kerstkrans heb ik opgefleurd met knoopjes en sneeuw. 

Op de besjes heb ik diverse rood/oranje knopen en knoopjes geplakt. Gelukkig grossier ik in knoopjes en deze kan ik nu mooi gebruiken. Ook op de grote krans heb ik nog een paar knoopjes verwerkt. Verder heb ik diverse figuurtjes uitgeknipt en verhoogd op de kaart geplakt. Ook heb ik zo hier en daar wat Snow ball Cay geplakt.

Doen jullie gezellig mee met de challenge? Deze loopt van zondag 10 uur tot zaterdag 10 uur.

Klik hier om door te gaan naar de site van GCC


Groetjes Antje

Gebruikte materialen:
  • Studio Light: ES-CD123 Mal, LIS-PS08 DP Let it Snow
  • Knoopjes uit eigen voorraad
  • Snow Ball Clay

15 februari 2025

Girlz Creative Crafts - Challenge 53 - verjaardagskaart voor meisjes




 Hallo bloggers,

Het is 15 februari en vandaag start de nieuwe challenge bij Girlz Creative Crafts 

Het thema van Challenge 53 - verjaardagskaart voor meisjes

De mini snoesjes passen perfect op deze verjaardagskaart. Het jongetje en meisje laten allebei hun hondje uit en dan komen ze al snel met elkaar aan de praat. Want praten over je lievelingetje, wie doet dat niet graag...  Hoe gezellig is dat.


Nog een grappige tekst, extra minisnoesjes en rhinestones en de kaart is klaar om verstuurd te worden.

 Challenge 53 loopt van 15 februari tot 14 maart. Doen jullie gezellig mee?

Klik hier om door te gaan naar de site van GCC.

Groetjes Antje

 Gebruikte materialen:

  • Marianne Desisn: LR0360, CS1136, PK9199, 3dhm052
  • Dutch Doobadoo: 470.713.731
  • Joy!crafts: 6002/1280

13 februari 2025

52 Weeks To Christmas - week 7

    Hallo bloggers, 

 Het is week 7 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC 

Ook ik ben gevallen voor de Fairybells. De achtergronden en plaatjes vind ik zo leuk. En de kleuren zijn prachtig. Met de Fairybells backgrounds heb ik deze dieptekaart gemaakt. Het binnenste frame heb ik drie keer uitgestanst en op elkaar geplakt. Daarna heb ik de achtergrond op dubbelzijdig tape geplakt en uitgestanst. Eerst heb ik de diepte stukjes erin geplakt en als laatste de rand er bovenop. 


In het 3-D pakje met plaatjes zitten per afbeelding vier plaatjes De sneeuwpop heb ik uitgeknipt en met foamtape in 3-D opgewerkt. Een randje snow ball clay staat altijd leuk op een kaart. Van de restjes dp en cardstock heb ik een poinsettia gemaakt.


Ook de binnenkant heb ik opgeleukt met een frame met in de vakjes restjes dp van de background en cardstock. De ponsettia is gemaakt van satijn papier. De kleine sneeuwpop heb ik uit het voorblad geknipt en opgeplakt met een randje sneeuw.

Groetjes Antje

Deze kaart doet mee bij:

-  52 WTC week 7 

Gebruikte materialen:

  • Marianne Design: LR0677 Circle Lay-out, LR0874 Fijne Kerst
  • Fairybells: Backgrounds 99080/003, 3-D set 99079/004
  • Noor!design: 6002/1048 Poinsettia
  • Snow Ball Clay

06 februari 2025

52 Weeks To Christmas - week 6

    Hallo bloggers, 

 Het is week 6 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC.

In mijn zoektocht naar de verdwenen plaatjes kwam ik wel een boekje tegen met diorama's van Betsy Lurvink. Het boekje is al 22 jaar oud en ik heb dit boekje bij elke opruiming opzij gelegd omdat ik het toch niet weg kon geven. De diorama's zijn zo leuk om te maken. Met 3-d plaatjes van Yvonne Creation maakte ik deze diorama. Omdat ik de plaatjes al vorig jaar geknipt en geplakt had scheelde dat weer in tijd.


Tijdens hun verblijf in het noorden geniet dit stel van het noorderlicht. Wij zijn al meerdere keren in het hoge noorden geweest, maar hebben helaas het noorderlicht nooit gezien. Wel heel veel sneeuw en temperaturen van -10 tot -30 graden. Heerlijk!!


Hier een doorkijkje. Het jongetje hoopt dat hij snel een visje vangt, want het is wel fris zo op het ijs.

Groetjes Antje

Deze kaart doet mee bij:

-  52 WTC week 6

  • Gebruikte materialen:
  • Yvonne Creation: CD11877 11878 Nordic Winter
  • Studio Light: SL-LIS_PS08 Dp Let it Snow
  • Marianne Design: LR0874 Fijne Kerst, CR1543 Long Backgrounds, LR0735 Tiny's Forest Horizon, LR0392 Snowy Icicles
  • Noor!design: 6002/0928 Berken
  • Betsy Lurvink: Diorama's 2002

05 februari 2025

Girlz makes Guys Cards - Challenge 24 - in- of outdoorsports

  Hallo bloggers,

Vandaag is het 5 februari en dan gaat de nieuwe challenge bij Girlz makes Guys Cards van start.

Het thema van Challenge 24: in- of outdoorsports

Wil je even lekker naar de sneeuw? Dan brengt deze kaart je zeker in de stemming. Snowboarden en langlaufen. Het zijn favoriete sporten waar veel mannen van dromen en daarom vind ik het leuk om een winterse voorbeeldkaart te maken.

Ook de olympische ringen mogen niet ontbreken.


Na een dag in de sneeuw is het tijd voor een hapje en een drankje. De ski's met sneeuwschoenen zijn netjes weggezet.

Challenge 24 loopt van 5 februari tot 3 maart. Doen jullie gezellig mee?

Klik hier om door te gaan naar de site van GmGC.

Groetjes Antje

Gebruikte materialen:

  • Dutch Doobadoo: 470.713.025 DCA Z-vouw
  • Jeanine's art: 3-D plaatjes CD11028 en CD11031, JAD10029 Mountain border
  • Marianne Design: LR0283 Horizon Pine trees, LR0392 Ijspegelrand, LR0735 Tiny's Horizon bos

02 februari 2025

Girlz Creative Christmas Challenge 110 - Alles mag

  Hallo bloggers,

Het is 2 februari en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij Girlz Creative Christmas.

Het thema van Challenge 110 – alles mag

De kerstklok is zo'n leuk model dat ik er nog een kerstkaart meegemaakt heb. Nu een rode kerstklok met een gezellig plaatje erachter. Uit wit cardstock heb ik eerst de grote kerstklok gestanst en in het gat heb ik de rode kerstklok geplakt. Met foamtape heb ik het witte cardstock met de kerstklok verhoogd op een rode kaart geplakt. Daarna heb ik het plaatje met de meisjesGnome uitgestanst en hier weer ingeplakt. De rode strik met witte strepen heb ik afgewerkt met een paar groene hulstblaadjes.



Ook de binnenkant is versierd met een kerstklok met hierin de kerstwens. Aan de linkerkant heb ik een label met 2026 over het gaatje van de strik geplakt en afgewerkt met een aantal sterren en sterretjes.

Doen jullie gezellig mee met de challenge? Deze loopt van zondag 10 uur tot zaterdag 10 uur.

Klik hier om door te gaan naar de site van GCC

Groetjes Antje

Gebruikte materialen:
  • Marianne Design: LR0885 Bell, Plaatje VK9605 Gnomes lantern
  • Make Me: Sterrenpons
  • Overig: rode Stickels en stickersterretjes, stickerwens Prettige Feestdagen.

30 januari 2025

52 Weeks To Christmas - week 5

   Hallo bloggers, 

 Het is week 5 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC.

Deze week heb ik 'noodgedwongen' een eenvoudige kerstkaart gemaakt. Het plan was om meerdere plaatjes te gebruiken op de kaart, maar op onverklaarbare wijze zijn deze verdwenen. Alles heb ik afgezocht, maar ze blijven spoorloos.... en als je het niet meer verwacht, dan komen ze vast weer tevoorschijn.

Pinguïn weet nog niet dat zijn vriendjes er niet meer zijn en schaatst vrolijk op het meer. De voorkant en de binnenkant heb ik opgesierd met allemaal ijssterren. Uit de voorkant heb ik eerst een raam gestanst en daarachter heb ik doorzichtig plastic geplakt. Nu zie je door het raam Sneeuw pret staan.

Het worden weer drukke dagen, maar ik probeer wel jullie een bezoekje te brengen.

Groetjes Antje

Deze kaart doet mee bij:

-  52 WTC week 5

  • Gebruikte materialen:
  • Marianne Design: LR0823 Sneeuw pret, VK9615 Knipvel
  • Craft O' Clock: Snowy Winterland
  • Internet Raam met ijssterrenrand

23 januari 2025

52 Weeks To Christmas - week 4

  Hallo bloggers, 

 Het is week 4 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC.

Allemaal bedankt voor jullie leuke reacties op mijn kaart van vorige week. Het bezoek was heel gezellig. Heerlijk even de gedachten verzetten en over andere dingen kletsen. Dat doet een mens goed.

Ik krijg nog geen genoeg van de kerstklok. Nu is het een schudkaart geworden. Gelukkig kon ik de blisters nog kopen, want elk merk heeft weer andere maten. Jammer hoor... maar het is niet anders.

In de blister zit heel fijne en wat grovere sneeuw. Op de strik van tule heb ik met Nuvo crystal drops een besje gemaakt. Ook de kleine besjes heb ik met de crystal drops bewerkt.

Als achtergrond in de blister heb ik een plaatje met een muisje en konijn gebruikt. Het muisje en konijn heb ik nog een keer uitgeknipt en verhoogd opgeplakt. Nu zit er wat diepte in de kaart.

Het designpapier bestaat uit allemaal zachte pasteltinten en lieve plaatjes. Meer heb ik niet nodig voor deze kerstklok.

Groetjes Antje

Deze kaart doet mee bij:

52 WTC week 4

- 52 WTC januari challenge

Gebruikte materialen:

  • Studio Light: SL-USC-PS11 Papierblok
  • Marianne Design: LR0885 Kerstklok, LR0045 Blister
  • Nuvo Crystal Drops: Red Robin

19 januari 2025

Girlz Creative Christmas Challenge 108 - Rood/wit

  Hallo bloggers,

Het is 19 januari en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij Girlz Creative Christmas.

Het thema van Challenge 108 – rood/wit

Rood en wit vind ik een frisse combinatie voor een kerstkaart. En daarom maakte ik in de kerstklok een winters tafereeltje met een bergdorpje en wat bomen op de achtergrond. Een mooie rode strik met witte stippen en ook deze kerstkaart voor 2026 is klaar.


Dit jaar heb ik mij voorgenomen om geen 'zware' kaarten meer te maken. Dan blijft het sturen van de (kerst)kaarten nog leuk. De binnenkant heb ik daarom rustig gehouden. Ook ben ik meer met stickercijfers- en sterretjes gaan werken. Daar heb ik nog een hele voorraad van en het staat nog steeds leuk op een kaart.

Doen jullie gezellig mee met de challenge? Deze loopt van zondag 10 uur tot zaterdag 10 uur.
Klik hier om door te gaan naar de site van GCC

Groetjes Antje

Gebruikte materialen:
  • Marianne Design: LR0284 Horizon winterdorpje, LR0283 Horizon Pinetrees, LR0885 Bell, CA3179 Sterren, CS1069 Stempel met tekst
  • Diversen: Rode stickerssterretjes, Foam Ball Clay, strik

16 januari 2025

52 Weeks To Christmas - week 3

 Hallo bloggers, 

 Het is week 3 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC.

Vanmorgen was ik al vroeg wakker en bedacht opeens dat ik nog geen kaart had voor vandaag op 52WTC. Ja, wat doe je dan? Ik ben om 06:00 uur heel stil mijn bed uitgegaan hopende dat mijn echtgenoot mij niet zou horen. Hij vindt toch al dat ik altijd te vroeg mijn bed uitga. Daarna toch nog snel een kaart gemaakt en dit is de kaart...


Vandaag krijgen we bezoek en dat is altijd heel gezellig. En daarom hoop ik dat ik vandaag nog tijd heb om een blogrondje te maken en anders wordt het morgen. Allemaal een fijne dag.

Groetjes Antje

Deze kaart doet mee bij 52 WTC week 3

Gebruikte materialen:

  • Marianne Design: Plaatje, Kerstbal, Design papier, Takjes, Metallic papier
  • Noor!design: Poinsettia

15 januari 2025

Girlz Creative Crafts - Challenge 52 - alles mag

 Hallo bloggers,

Het is 15 januari en vandaag start de nieuwe challenge bij Girlz Creative Crafts 

Het thema van Challenge 52: alles mag

Nu eens een gezellig voorjaarskaart voor een lieve vriendin. Als je in januari jarig bent is een voorjaarskaart toch wel leuk om te krijgen. Alvast een voorproefje op het voorjaar. Wat een leuke miniplaatjes en frisse kleuren zitten er in de nieuwe set Hello Spring van MD. Gecombineerd met de vlinders en de cirkelmal is het een vrolijke easel-kaart geworden.


en nog een keer van dichtbij. De vlinders houden de kaart tegen.


Challenge 52 loopt van 15 januari tot 14 februari. Doen jullie gezellig mee?

Klik hier om door te gaan naar de site van GCC.

Groetjes Antje

 Gebruikte materialen:

  • Marianne Design: Hello Spring; PK9200, PK9199, CA3199, VK9619, LR0552
  • Noor!Design: 6007/1553
  • Dutch Doobadoo: 470.713.833 CA Easelcard Circle
  • Rhinestones en pareltjes

09 januari 2025

52 Weeks To Christmas - week 2

 Hallo bloggers, 

 Het is week 2 en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij 52 WTC

Wat is het heerlijk om weer eens ongestoord een dagje kaarten te maken. Op mijn hobbyhoek na is het hele huis eindelijk op orde. Zodra ik weer een paar dagen geen verplichtingen heb ga ik mijn hobbyhoek opruimen. Als ik nu op zoek ben naar een mal of iets anders, dan komen er ineens heel ander dingen tevoorschijn die ook zoek waren, wat dan wel weer fijn is.

Ik ga proberen weer elke week een kaart op 52 WTC te posten. Dit keer is het een Swingkaart met ster.


De bolletjes op de takjes drogen nog glinsterend wit op. Zie je rechts het eekhoorntje dat in de boom probeert te klimmen.

Groetjes Antje

Deze kaart doet mee bij 52 WTC week 2

Gebruikte materialen:

  • Studio Light: CD839 Die Star Folding card
  • Yvonne Creations: YCPP10064 World of Christmas
  • Marianne Design: CR1335 Gras, CR1660 Vierkant Fijne Feestdagen, LR135 Ijspegelrand, LR0777 Sneeuw dorp, LR0778 Sneeuw wegwijzer
  • Noor!design: 6002/0928 Boom, 6002/1553 Hekje

05 januari 2025

Girlz Creative Christmas Challenge 106 - Alles mag

 Hallo bloggers,

Het is 5 januari en tijd voor onze wekelijkse kerstkaart bij Girlz Creative Christmas.

Het thema van Challenge 106 – alles mag

Als eerste wens ik jullie allemaal nog een heel goed en gezond 2025. De oliebollen zijn op en de kerstspulletjes zijn weer opgeborgen. Nu op naar een creatief 2025.

Je zou bijna fouten gaan maken, maar dit is mijn eerste kerstkaart voor 2026. Een gingerbread poppetje met een heerlijke cupcake. Het poppetje is in 3-D opgewerkt. Als kers op de cupcake heb ik rode strass steentjes verwerkt op de takjes en in de hartjes van de poinsettia's.


En op de achterkant heb ik een extra flap geplakt met daarop de kerstwens. De kaart heeft nu een steuntje in de rug.

Doen jullie gezellig mee met de challenge? Deze loopt van zondag 10 uur tot zaterdag 10 uur.

Klik hier om door te gaan naar de site van GCC
Groetjes Antje

Gebruikte materialen:
  • Yvonne Creations: CD12057 Gingerbread Dolls, Designpapier YCPP10064 World of Christmas
  • Studio Light: Stencil SL368
  • Marianne Design: LR0773 Fijne Kerst
  • Action: Poinsettia's en takjes groen, Strass steentjes

03 januari 2025

Girlz makes Guys Cards - Challenge 23: alles mag (mannenkaart)

 Hallo bloggers,

Vandaag is het 5 januari en dan gaat de nieuwe challenge bij Girlz makes Guys Cards van start.

Het thema van Challenge 23 is: alles mag zolang het maar een mannenkaart is.

Deze voorbeeldkaart is gemaakt voor een jonge vader die met vaderschapsverlof gaat. Let's party .... De luiaard hangt heerlijk met zijn jong aan de boom en geniet van zijn rust. Het stokpaardje kijkt nog wat onrustig voor zich uit en papa aap zit heerlijk te chillen met zijn jong. Wat hen betreft kunnen de papadagen niet lang genoeg duren.


Ook vader tijger neemt het er fijn van met zijn jong.

Challenge 23 loopt van 5 januari 2025 tot 3 februari. Doen jullie gezellig mee?

Klik hier om door te gaan naar de site van GmGC.

Groetjes Antje

Gebruikte materialen:

  • Yvonne Creations: Design papier YCPP10069, 3-D plaatjes SB0915 Young and wild
  • Marianne Design: LR0667 Tropical leaves, LR0722 Gate Folding Jungle, LR0478 Tropical leave, CR1355 Gras
  • Dutch Doobadoo: 470.784.266 Let's Party